Contact

Ritmiek Dans en Muziek

Ritmiek Dans en Muziek Doorwerth
Cardanuslaan 21A
6865 HJ Doorwerth

Ritmiek Dans en Muziek Arnhem
Verlengde Hoflaan 74
6822 ED Arnhem

Telefoonnummer: 026 – 840 50 51
Mobielnummer: 06 – 36 22 38 00

Algemeen:
Info@ritmiekmuziek.nl

Financiële administatie:
Administratie@ritmiekmuziek.nl

PR:
Mariska Aalders (06 – 51 94 07 57)
Mariska@ritmiekmuziek.nl

Coördinator Muziek:
Joost Schrijver (06 – 41 66 04 92)
Joost@ritmiekmuziek.nl

Coördinator Dans:
Anouk Heuzen (06 – 423 490 34)
Anouk@ritmiekmuziek.nl

Coördinator Kinderfeestjes:

Mariska Aalders (06 – 51 94 07 57)
Mariska@ritmiekmuziek.nl

Contactpersoon bedrijven, scholen, BOS’s, KDV.s en andere unieke vragen en samenwerkingen:
Pascal van Zeist (06 – 40929203 )
Pascal@ritmiekmuziek.nl