Planning 2018-2019

Hieronder vindt u onze dansplanning.
Vragen? Neem
contact met ons op. Wij helpen graag.

Doorwerth
Dag: Start: Einde: Groep: Leeftijd: Docent: Locatie: Status:
Maandag 14:45 15:45 Streetdance 6 t/m 9 jaar Amanda Brouwer Ritmiek Muziek Hoofdlocatie
Maandag 15:45 16:45 Streetdance 9 t/m 12 jaar Amanda Brouwer Ritmiek Muziek Hoofdlocatie
Vrijdag 15:15 16:00 Kidsdans 2,5 tot 4 jaar Elena Nijsen Ritmiek Muziek Hoofdlocatie
Vrijdag 16:00 16:45 Themadans 4 t/m 6 jaar Elena Nijsen Ritmiek Muziek Hoofdlocatie
Vrijdag 16:45 17:45 Streetdance 6 t/m 9 jaar Elena Nijsen Ritmiek Muziek Hoofdlocatie NIEUW!*
Renkum
Dag: Start: Einde: Groep: Leeftijd: Docent: Locatie: Status:
Maandag 13:00 13:45 Kidsdans 2,5 tot 4 jaar Elena Nijsen Doelum NIEUW!*
Donderdag 14:30 15:30 Streetdance 6 t/m 9 jaar Anouk Heuzen Doelum NIEUW!*
Donderdag 15:30 16:30 Streetdance 9 t/m 12 jaar Anouk Heuzen Doelum
Oosterbeek
Dag: Start: Einde: Groep: Leeftijd: Docent: Locatie: Status:
Maandag 14:30 15:15 Kidsdans 2,5 tot 4 jaar Elena Nijsen Bernulphusschool
Maandag 15:30 16:15 Themadans 4 t/m 6 jaar Roos van Herkhuizen de Mariënborn
Maandag 16:15 17:15 Streetdance 6 t/m 8 jaar Roos van Herkhuizen de Mariënborn
Maandag 17:15 18:15 Streetdance 8 t/m 10 jaar Roos van Herkhuizen de Mariënborn
Maandag 18:15 19:15 Streetdance 10 t/m 12 jaar Roos van Herkhuizen de Mariënborn NIEUW!
Maandag 19:30 20:30 Dansconditie Volwassenen Roos van Herkhuizen de Mariënborn NIEUW!*
Dinsdag 14:30 15:15 Themadans 4 t/m 6 jaar Bente Dekker Bernulphusschool
Dinsdag 15:30 16:30 Streetdance 6 t/m 8 jaar Bente Dekker Bernulphusschool
Dinsdag 16:30 17:30 Streetdance 8 t/m 10 jaar Bente Dekker Bernulphusschool
Dinsdag 17:30 18:30 Streetdance 10 t/m 12 jaar Bente Dekker Bernulphusschool
Dinsdag 19:00 20:00 Jazzdance Volwassenen Bente Dekker Bernulphusschool NIEUW!*
Woensdag 15:00 16:15 Demoteam 8 t/m 12 jaar Eline Boerboom Bernulphusschool
Woensdag 16:30 17:30 Hiphop 12 t/m 16 jaar Eline Boerboom Bernulphusschool NIEUW!*
Wolfheze
Dag: Start: Einde: Groep: Leeftijd: Docent: Locatie: Status:
Dinsdag 14:45 15:30 Themadans 4 t/m 6 jaar Roos van Herkhuizen Beatrixschool NIEUW!*
Dinsdag 15:30 16:30 Streetdance 6 t/m 9 jaar Roos van Herkhuizen Beatrixschool
Dinsdag 16:30 17:30 Streetdance 9 t/m 12 jaar Roos van Herkhuizen Beatrixschool NIEUW!*
* Start bij voldoende leerlingen.

Arnhem
Dag: Start: Einde: Groep: Leeftijd: Docent: Locatie: Status:
Maandag 10:00 11:00 Bodyconditie Volwassenen Charlotte de Clercq St. Jan de Doperkerk NIEUW!*
Maandag 11:00 12:00 50+ en bewegen 50+ Charlotte de Clercq St. Jan de Doperkerk NIEUW!*
Maandag 18:00 19:00 Ballet beginners/half gevorderden Charlotte de Clercq St. Jan de Doperkerk NIEUW!*
Maandag 19:00 20:00 Ballet gevorderden Charlotte de Clercq St. Jan de Doperkerk NIEUW!*
Maandag 20:00 21:00 Showdance (jazz) Charlotte de Clercq St. Jan de Doperkerk NIEUW!*
Dinsdag 13:00 14:00 Modern Jazz Volwassenen Amanda Brouwer St. Jan de Doperkerk NIEUW!*
Dinsdag 15:00 16:00 Modern Jazz 8 t/m 10 jaar Amanda Brouwer St. Jan de Doperkerk NIEUW!*
Dinsdag 16:00 17:00 Modern Jazz 10 t/m 12 jaar Amanda Brouwer St. Jan de Doperkerk NIEUW!*
Dinsdag 17:00 18:00 Modern Jazz 12 t/m 16 jaar Amanda Brouwer St. Jan de Doperkerk NIEUW!*
Woensdag 13:00 13:45 Ballet 4-6 jaar Charlotte de Clercq St. Jan de Doperkerk NIEUW!*
Woensdag 13:45 14:30 Ballet 6-8 jaar Charlotte de Clercq St. Jan de Doperkerk NIEUW!*
Woensdag 14:30 15:30 Ballet 10-12 jaar Charlotte de Clercq St. Jan de Doperkerk NIEUW!*
Woensdag 15:30 16:30 Ballet (Extra groep bij splitsen) Charlotte de Clercq St. Jan de Doperkerk NIEUW!*
Donderdag 15:00 15:45 Themadans 4 t/m 6 jaar St. Jan de Doperkerk NIEUW!*
Donderdag 15:45 16:45 Streetdance 6 t/m 9 jaar St. Jan de Doperkerk NIEUW!*
Donderdag 17:00 18:00 Streetdance 9 t/m 12 jaar St. Jan de Doperkerk NIEUW!*
* Start bij voldoende leerlingen.

Meer informatie over: